Bottle Unscramblers

Bottle Unscramblers

Bottle Unscramblers

BTY88224

Üretim hatlarındakii plastik şişelerin sıralanması ve üretime hazır hale getirilmesinde kullanılan bir sistemdir. Haznedeki plastik şişeleri bir elevatör aracılığıyla alıp şişe diziciye aktarır. Burada sıralama işlemi gerçekleştirilen plastik şişeler turnike sistemiyle makineyi terk eder. Şişe sıralama sistemi Midas Makina tarafından geliştirilmiş, ürünlerinde plastik şişe kullanan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve yüksek verimli endüstriyel standartlarda üretilmiştir.

Çok Yönlülük:

Midas Makina tarafından geliştirilen şişe sırayıcılarda doğru yapılandırma belirlenerek ürünlerde erişebileceğimiz maksimum hız elde edilir.

Hassas Taşıma:

Taşınan plastik şişelerin üretim hattına deforme olmadan ulaşmasını sağlar.

Hızlı Parla Değişimi:

Şişe sıralama sisteminde, bir operatörün kısa sürede (Midas Makina'nın belirlediği, kullanıcının müdahale edebilir olduğu parçalar) gerekli parçaları ayarlayabilme ve değiştirebilme imkanı sunar.

Maksimum Performans:

Ürün özelliklerine göre şişe sıralama kapasitesi (4800-9000 / saat)

Çalışma Kolaylığı:

Sistem otomatik olarak istenilen hızlara ve kapasiteye göre cevap verir. İsteğe bağlı hız ayarı, konveyör akış hızı performansı optimize etmek için kullanılabilir. Kullanıcı dostu kontrol paneli ile her türlü değişiklik panel üzerinden ayarlanabilir.

Özelikler

Kapat

Teknik Bilgiler

Kapat

Dökümanlar

Kapat

Video

Kapat