MLFP Parfüm Dolum Makinesi

 MLFP Parfüm Dolum Makinesi
 MLFP Parfüm Dolum Makinesi  MLFP Parfüm Dolum Makinesi  MLFP Parfüm Dolum Makinesi

MLFP Parfüm Dolum Makinesi

MLFP

Parfüm Dolum Makinası; akışkan, ürünleri istenilen tip ambalaja el değmeden hızlı bir şekilde doldurmak için kullanılır. İsteğe bağlı olarak nozzle sayısı arttırılabilir. Aynı makinede farklı gramajlarda ürünlerin dolumu mümkündür.

Ürüne göre pnömatik veya servo motorlu olarak imal edilir. Kullanıcı dostu dokunmatik paneliyle makine ile ilgili her türlü ayarı kontrol paneli üzerinde yapmak mümkündür. Cam, plastik ve metal ambalajlar için tasarlanabilmektedir. Üretimini yaptığımız parfüm dolum makineleri istenen kapasiteye göre saatte 3000 adet aralığında üretim yapabilmektedir.

MLF Parfüm Dolum Makinemiz servo sistemlidir. Boş şişeler elle makine konveyörüne beslenir. Dolum grubunun altına gelen ambalajlar istenilen seviyeye göre doldurulur. Seviye kontrolü makine üzerinde bulunan LCD ekran ile kolayca yapılmaktadır. Basit kullanımlı ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Büyük ve küçük üretim tipleri için tasarlanabilmektedir.

Makine adı: MLF Parfüm Dolum Makinası
Kapasite: 3000 şişe / saat (Ürüne ve ambalaja göre değişkenlik gösterebilir. Örn: Asimetrik ambalajlar.)
Çalışma tipi: Servo
Doldurduğu ürünler: Viskozitesi düşük ve orta seviyedeki ürünler.
Stok durumu: Siparişi takiben 60 günde imal edilir.
Teslim yeri: İstanbul
Açıklama: MLF Parfüm Dolum Makinemiz servo sistemlidir. Boş şişeler elle makine konveyörüne beslenir. Dolum grubunun altına gelen ambalajlar istenilen seviyeye göre doldurulur. Seviye kontrolü makine üzerinde bulunan LCD ekran ile kolayca yapılmaktadır.

Özelikler

Parfüm Dolum Makinası;
Kapat

Teknik Bilgiler

Parfüm Dolum Makinası;
Kapat

Dökümanlar

Kapat

Video

Kapat